STRUČNI ISPITI IZ ENGLESKOG JEZIKA

Agencija za odgoj i obrazovanje imenovala je Osnovnu školu Vladimira Nazora iz Zagreba sjedištem Ispitnog povjerenstva za polaganje stručnih ispita za učitelje engleskog jezika grada Zagreba i Zagrebačke županije.

Pripravnici će stručni ispit polagati pred Ispitnim povjerenstvom koje čine:

• Filip Car, prof. (filip.car@azoo.hr), viši savjetnik za engleski jezik, predsjednik ispitnog povjerenstva
  • izv. prof. dr.sc. Ivana Cindrić, sveučilišni profesor izabrane metodike
  • mr. Ivica Brkić, ravnatelj škole
  • Nikolina Radišić Recher, mag.educ.philol.angl., učiteljica engleskog jezika i mentorica
  • Milena Lelas, prof., učiteljica hrvatskoga jezika

Ispitni rokovi za učitelje u osnovnim školama:
od 15. siječnja do 1. ožujka – zimski rok
od 15. travnja do 1. lipnja – proljetni rok
od 1. listopada do 15. studenoga – jesenski rok.

Ispit se prijavljuje najkasnije 30 dana prije početka ispitnog roka (u slučaju ponovnog polaganja ispita ili dijela ispita, potrebno je poslati prijavnicu zajedno s dokazom o plaćenim troškovima). Dokumentacija kojom se prijavljuje stručni ispit propisana je člankom 14. Pravilnika o polaganju stručnog ispita učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu i nastavnika u srednjem školstvu. Prijavi je potrebno priložiti i dokaz o plaćenim troškovima.

Ukoliko pristupnik/pristupnica treba platiti troškove stručnoga ispita, opću uplatnicu treba popuniti sljedećim podatcima:

PRIMATELJ:  Osnovna škola Vladimira Nazora, Jordanovac 23, 10 000 Zagreb
IZNOS UPLATE: molimo konzultirati računovodstvo škole (01 232 11 88)
IBAN ŠKOLE: HR7423600001101347223
U pozivu na broj navedite vaš OIB.

Troškovi stručnog ispita su 77,78 eur.

Troškovi stručnog ispita po dijelovima iznose:
pisani dio, praktični dio i usmeni dio ispita = 77,78 eur
pisani dio i usmeni dio ispita = 55,19 eur
praktični dio i usmeni sat = 63,07 eur
usmeni dio ispita = 31,53 eur

Na stručni ispit obvezno ponesite kopiju uplatnice.

Želimo vam uspješno polaganje stručnog ispita!

Sve podatke o stručnim ispitima možete pronaći na stranici Agencije za odgoj i obrazovanje.