Izvrsni rezultati iz Robotike

tra 16, 2024 | Naslovnica, Vijesti

I ove školske godine učenici naše škole postigli su izvrsne ukupne rezultate u natjecanju iz robotike „Croatian Makers liga“ u organizaciji udruge IRIM za regiju Zagreb1.

Učenici starije dobne skupine zauzeli su 1. mjesto, a čine ju učenici 8. razreda Mislav Bolanča, Paul Glavaš, Luka Mašina, Juraj Eljuga i učenice 7. razreda Mia Dozan i Sara Vlastelica.

Time se starija dobna skupina plasirala u Superfinale koje će se održati 23. svibnja.

Učenici mlađe dobne skupine koju čine učenici Luka Sedlić (5.a) i Tena Magdić (5.b) zauzeli su 2. mjesto.

Ove školske godine je u Ligi sudjelovalo oko 2000 natjecatelja te oko 350 mentorica i mentora.

U 4. kolu Lige obje skupine koje su predstavljale našu školu zauzele su 1. mjesto za regiju Zagreb1. U školskoj godini 2023/2024. učenike za natjecanja pripremaju profesorice Kristina Logarušić i Barbara Bedenik.

Čestitamo učenicima na postignutim izvrsnim rezultatima, a učenicima starije dobne skupine želimo puno uspjeha u Superfinalu!