Članovi ZAG-a (Zajednice aktivnih građana) Osnovne škole Vladimira Nazora i ove su školske godine pokazali koliko malim koracima možemo činiti velike promjene. Sudjelovali smo u brojnim ekološkim i humanitarnim aktivnostima – reciklirali smo, uređivali školsko dvorište, sadili, skupljali baterije! Učenici 4. a razreda sa učiteljicom Anom Zaborac svojim su trudom osvojili prvo mjesto, nagrađeni su zanimljivim i poučnim posjetom Zoološkom vrtu te tematskoj radionici. Osigurali smo i prigodne slatke nagrade za sve razrede naše škole koji su sudjelovali u sakupljanju baterija. Posebno smo ponosni na suradnju s Domom za starije osobe Maksimir. Druženja, razgovori
i zajedničke aktivnosti obogatili su naše iskustvo, razvili empatiju i pokazali koliko je važno povezivati generacije. Na kraju školske godine zajednički smo proslavili uspjehe i počastili se u ugodnom druženju. Zahvaljujemo svim učenicima, djelatnicima i suradnicima koji su podržali naše aktivnosti te se veselimo novim projektima i izazovima koji nas očekuju u sljedećoj školskoj godini. A sada dugo toplo ljeto!
Voditeljice ZAG-a : Ana Fadljević Jukić, Natalija Ćelap


