Robotika

velj 13, 2024 | Naslovnica

Nakon uspješne školske godine 2022/2023. u području robotike i sudjelovanjem naših učenika u Croatian Makers ligi i ove 2023/2024. godine učenici postižu izvrsne rezultate. U natjecanjima starije dobne skupine sudjeluju učenici osmog razreda Mislav Bolanča, Paul Glavaš,  Luka Mašina i Juraj Eljuga te učenice sedmog razreda Mia Dozan i Sara Vlastelica. Ove godine u natjecanju sudjeluje i mlađa dobna  skupina pod vodstvom Luke Sedlića i Tene Magdić, učenika petog razreda.

Na posljednjem trećem kolu Lige održanom u četvrtak 8. veljače u OŠ Hrvatski Leskovac učenici starije dobne skupine zauzeli su treće mjesto, a učenici mlađe dobne skupine prvo mjesto. Čestitamo učenicima na odličnim rezultatima i želimo puno uspjeha i u 4. kolu Lige! Učenike na natjecanju vode prof. Kristina Logarušić i Barbara Bedenik.