Upisi u prvi razred osnovne škole

ožu 15, 2024 | Naslovnica, Vijesti

Upisi u prvi razred osnovne škole

Poštovani roditelji naših budućih prvašica i prvaša!

Vama i Vašoj djeci želimo dobrodošlicu u Osnovnu školu Vladimira Nazora!

Prije samih upisa u prvi razred potrebno je da s djetetom napravite pregled kod nadležne liječnice školske medicine te pregled u školi.

Termin za liječnički pregled, kod nadležne liječnice školske medicine dr. Katarine Jakovac, Služba za školsku i adolescentnu medicinu, Dom zdravlja, HiRČEVA 1, možete zatražiti putem aplikacije Terminko te na telefon: 23 04 372, parne dane ujutro, neparne popodne.

Termini za pregled u školi bit će otvoreni na aplikaciji Terminko od 22. ožujka 2024., a termini će biti za travanj i svibanj 2024. Ukoliko niste u mogućnosti zatražiti termin putem aplikacije, molimo javite se telefonski ili mailom stručnoj službi škole.

Iznimno od tog roka, molimo roditelje djece koja su  školski obveznici s već utvrđenim teškoćama u razvoju i djece koja su prošle  školske godine dobila Rješenje o odgodi upisa u I. razred osnovne škole, ukoliko još nisu, da se jave stručnoj službi škole:

• na telefon 23 08 100
  • ili na mail: vlatka.stanic1@skole.hr.

Napominjemo, kako pregledu Povjerenstva naše škole mogu pristupiti samo djeca s upisnog područja Škole.

Za sva dodatna pitanja slobodno se javite u stručnu službu Škole: pedagoginji Vlatki Stanić, psihologinji Ani Barač i socijalnoj pedagoginji Rafaeli Balog na gore navedene kontakte.

Veselimo se našim budućim učenicima i učenicama!

Upisno područje Osnovne škole Vladimira Nazora čine ulice:

Benkovićeva, Božidarevićeva, Bukovačka cesta od broja 1 do 37 i od broja 2 do 40, Bukovčev trg, Crnčićeva, Čikoševa, Donji prečac, Duknovićeva, Gorjanovićeva, Jordanovac od broja 1 do 41 i od broja 2 do 46, Jordanovačke livade I., Jordanovačke livade II., Karasova, Klovićeva, Kraljevićeva, Krežmina, Maksimirska od broja 51 do 123, Maksimirske ledine I., Maksimirske ledine II., Maksimirske ledine III., Maksimirske ledine IV., Maksimirske ledine V., Markovčeva, Mašićeva od broja 4 do broja 12, Osredak, Pajalićeva, Petrova- parni brojevi od broja 84 do kraja i neparni brojevi od broja 105 do kraja, Ul. Franje Pokorny od broja 2 do 16, Račićeva, Rendićeva, Švarcova, Valdecova.