Naše sedmašice na natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa

ožu 25, 2024 | Naslovnica, Vijesti

Na Općinskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa u pružanju prve pomoći koje je održano 09. ožujka 2024. u domaćinskoj školi OŠ Antuna Gustava Matoša, našu školu predstavljale su učenice sedmih razreda: Greta Krstanović, Lena Mihić, Korina Medak, Karla Čulo, Ema Trojko i Anna Kisil.
U konkurenciji od 15 škola na njihovoj lokaciji učenice su osvojile 2. mjesto, a u ukupnom poretku na
sve četiri lokacije u gradu Zagrebu, učenice su osvojile sjajno 5. mjesto od ukupno 54 ekipe koje su
sudjelovale na natjecanju.
Učenice su se svojim rezultatom uspjele plasirati na sljedeću razinu natjecanja te će 13. travnja
nastupiti na Gradskom natjecanju mladih Hrvatskog Crvenog križa.
Učenice je za natjecanje pripremala i vodila profesorica biologije i kemije, Klara Draženović.

Čestitamo našim učenicama i mentorici i želimo im puno uspjeha u daljnjem natjecanju!