Dragi učenici, poštovani roditelji!

Nastava počinje 4. rujna 2023. godine.

3., 5., i 7. razredi počinju s jutarnjom smjenom, a 4., 6. i 8. razredi s popodnevnom smjenom.

Prvi dan nastavne godine jutarnja smjena počinje u 8,00 sati, a popodnevna u 14,00 sati. Svi će razredi taj dan (osim učenika prvih razreda) imati po tri nastavna sata s razrednicima.

Učenici trebaju biti pred školom, a po njih će doći njihovi razrednici te će ih odvesti u učionice.

Učenici trebaju ponijeti školske torbe jer će ih na klupama dočekati udžbenici.

Prehrana za učenike produženog boravka, počinje u utorak, 5.rujna 2023. godine.

Užina za ostale učenike počinje 11. rujna 2023. godine.

Učenici prvih razreda dolaze u ponedjeljak, 4. rujna, na priredbu, koja će se održati u školskoj sportskoj dvorani s početkom u 11,00 sati.

Podjela učenika prvih razreda po razrednim odjeljenjima bit će poznata nakon školske priredbe za đake prvake.

Nakon priredbe učenici i roditelji će ići kratko s učiteljicama u učionice. Tada će se dogovoriti o terminu roditeljskog sastanka i preuzeti udžbenike.

Svi učenici i razredne i predmetne nastave su od početka nastavne godine dužni nositi rezervnu obuću za školu.

Svima želimo sretan i uspješan početak nove školske godine!