U subotu, 08. lipnja 2024.g. je održano 32. Prvenstvo Republike Hrvatske u akrobatskom rock’n’rollu u OŠ Ivanja Reka, u organizaciji Hrvatskog rock’n’roll saveza.

Među najsjajnijim rezultatima ističu se i naše učenice, kao članice kluba ARRK BUBA, i to redom:

• državne prvakinje u kategoriji međunarodnih ženskih juniorskih formacija (formacija Emotion) – Mila i Ana Magdić (učenice 7.a razreda) i Katja Modrušan (učenica 5.a razreda),
  • viceprvakinja u kategoriji parova (Mlađi juniori 1) – Katja Modrušan (učenica 5.a razreda),
  • viceprvakinje u kategoriji nacionalnih formacija – Velike formacije 2 (formacija Hulice) – Nika Rukljač i Buga Muraj (učenice 5.a razreda) i Nela Kranjčec (učenica 2.b razreda).

Od srca im čestitamo na odličnim rezultatima i želimo još puno sportskih uspjeha!